Download Flash

Download Flash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Download Flash, Adobe'un mobil platformlar için desteğini kaldırmış olduğu Flash Player uygulamasını Adobe'un resmi internet sitesinin arşivinden otomatik olarak indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Download Flash, tüm bilgisayarlarda mutlaka bulunan popüler program Adobe Flash Player'ı Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Bildiğiniz üzere Adobe, Flash Player için mobil platformdan desteğini kaldırmıştı ve şuan Flash Player yayında yok. Fakat kullanmak isteyenler için site arşivinde bulunan uygulamayı Android cihazlarınıza indirebiliyorsunuz.

Bu uygulama sayesinde Flash Player'ın cihazınız ile uyumlu çalışacak olan versiyonu arşivden bulunarak indiirliyor ve yükleniyor. Bir kaç adımda kolayca Flash Player yüklemek isterseniz Download Flash'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra içerisinde İndir ve Kur tuşuna dokunmanız yeterli olacaktır. İşlemlerin geri kalanını uygulama sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştiriyor.

YORUMLAR