Downtown City Taxi Driver 3D

Downtown City Taxi Driver 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Downtown City Taxi Driver 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Downtown City Taxi Driver 3D şehrin en hızlı taksi şöförü olmak için mücadele ettiğiniz bir mobil taksi oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Downtown City Taxi Driver 3D'de büyük bir şehire konuk oluyoruz ve taksicilik yaparak geçimimizi sağlıyoruz. Oyunda para kazanabilmek için şehir sakinlerinin işe ve okula gittikleri saatlerde onları gidecekleri yere yetiştirmemiz gerekiyor. Bu iş için yola çıkıyoruz ve caddelerden insanları aracımıza alarak gitmek istedikleri yere götürüyoruz. Oyun başka araçlar yerine zamana karşı yarışmaktayız.

Downtown City Taxi Driver 3D oynarken bir müşteriyi araca aldığımızda sayaç çalışmaya başlıyor. Müşterimizin gitmek istediği yeri ekradaki okları takip ederek bulabiliyoruz; fakat yolumuzdaki trafik işler zorlaştırmakta. Şehrin caddelerinde ve sokaklarında yol alırken kaza yapmamak için dikkatli olmamız büyük önem taşıyor.

Downtown City Taxi Driver 3D'nin zayıf yönü oyun grafikleri. Eğer çok yüksek kaliteli grafikler beklemiyorsanız Downtown City Taxi Driver 3D sizi tatmin edecektir.

YORUMLAR