Dr. Panda Racers 1.0 (Android)

Dr. Panda Racers

1.0
Dr. Panda Racers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Panda Racers, çocuklara özel araba yarışı oyunu.

Dr. Panda Racers, çocuklara özel hazırlanmış araba yarışı oyunu. Android tabletinizde veya telefonunuzda oyunlarla belirlediğiniz süre vakit geçiren çocuğunuz için seçebileceğiniz harika bir oyun.

Çocukların ilk görüşte dikkatlerini çekip ekran başına kilitleyecek rengarenk görsellere sahip yarış oyununda araba ve pistler isteğe göre oluşturulabiliyor. Sıfırdan parçalarını birleştirerek yarış arabası oluşturma özgürlüğü pistlere taşınmış. Yarış pistlerindeki engeller de istenilen şekilde konumlandırılabiliyor.

Çocukların kolaylıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmış kontrol sistemine sahip oyunda yarış sonrası arabaları yıkamak, yakıtını doldurmak, temizlemek te mümkün. Bu seçenekler oyun ücretli olduğundan satın alımla sunulmuyor. Uygulama içi satın alım olmadığından oyunu indirip çocuğunuza gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Yetişkinlere yönelik hazırlanan yarış oyunlarında dahi görülmeyen seçenekleri sunan Dr. Panda Racers, oyuna ismini taşıyan şirketin tüm oyunları gibi eğitici nitelikte ve güvenli, uygunsuz içeriğe, reklamlara yer verilmiyor.

YORUMLAR