Dr. Parking 3D

Dr. Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Parking 3D, araba sürme yeteneğinizi geliştirmek isteyen Android kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği popüler araba park etme oyunlarından bir tanesi.

Dr. Parking 3D, milyonlarca oyuncuya sahip olan başarılı ve eğlenceli bir Android araba park etme oyunu. Oyunda size verilen arabayı kontrol ederek size gösterilen sarı çizgiler içerisinde kusursuz şekilde parkederek yüksek puanlar alabiliyorsunuz. Amacınız oyundaki tüm bölümlerde arabayı olabildiğince kısa sürede ve çarpmadan parketmek. Eğer arabayı çarparsanız bölümü geçememiş sayılıyor ve baştan denemek zorunda kalıyorsunuz.

Arabayı kontrol ederken gaz ve fren pedalı ekranın sol altında, direksiyon ise ekranın sağ altında görsel bir şekilde bulunuyor. Bir çok bölümden oluşan bölümde park etmek gittikçe zorlaşıyor ve zaman zaman alnınızdan ter damlayabilir. Özellikle bayanların park konusundaki sıkıntılarını düşünürsek bu oyun onlar için yararlı olacaktır. Şaka yapıyorum tabiki de benden daha güzel araç kullanan pek çok bayanla tanıştım. Ama park konusunda iyiyimdir.

3 boyutlu ve etkileyici grafiklere sahip olan Dr. Parking 3D, Android platformu üzerindeki en popüler park etme oyunlarından bir tanesi. Oyunun oynanışı, yapısı ve kontrolleri oldukça güzel ve rahat. Bu nedenle oynarken zorlanmıyorsunuz.

Araçların hiç birine çarpmadan hızlı park edebilirim diyorsanız Dr. Parking 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen kendinizi denemelisiniz.

YORUMLAR