Dracula 1: Resurrection 1.0.0 (Android)

Dracula 1: Resurrection

Dracula 1: Resurrection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dracula 1: Resurrection klasik bir macera oyunudur

Dracula 1: Resurrection ilk olarak bilgisayarlarımızda oynadığımız aynı isme sahip macera oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan bir uygulamadır.

Bir deneme sürümü tadında olan bu uygulama oyunun bir bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza imkan veriyor. Bu sayede oyunun tam sürümü hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Oyunun tam sürümü de oyun içerisinden satın alınabiliyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Dracula 1: Resurrection'da Jonathan Harker adındaki kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Jonathan Harker vampirlerin lordu Drakula'yı yedi yıl önce yok etmiştir. 1904 yılına gelindiğinde ise Jonathan'ın eşi Mina aşadıkları Londra'dan kaçmış ve Drakula'nın yaşadığı yer olan Transilvanya'ya doğru yola çıkmıştır. Jonathan eşinin bu gizemli kaçışından şüphelenmiş ve peşine düşmüştür. Yoksa Drakula'yı yedi sene önce yok edememiş midir? Biz de bu sorunun cevabını oyun boyunca aramaya çalışıyoruz.

Dracula 1: Resurrection'da karşımıza birçok farklı bulmaca çıkıyor. Bu bulmacaları çözmek için ise farklı ipuçlarını bir araya getirmemiz gerekiyor. Bunun yanında oyunda oldukça ilginç karakterlerle de tanışıyoruz. Bu karakterler de bize hikayede ilerleyebilmemiz için ipuçları sunabiliyor. Ara sinematiklerle desteklenen hikaye anlatımı sürükleyici bir yapıya sahip. 

Bu klasik eğer macera oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir yapım.