Dracula 4: The Shadow Of The Dragon 1.0.3 (Android)

Dracula 4: The Shadow Of The Dragon

Dracula 4: The Shadow Of The Dragon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dracula 4: The Shadow Of The Dragon point and click türünde bir macera oyunudur

Dracula 4: The Shadow Of The Dragon bilgisayarlarımızda oynadığımız klasik macera oyununu mobil cihazlarımızda da oynamamıza imkan tanıyan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip belli bir bölümünü oynayabileceğiniz bu Dracula 4: The Shadow Of The Dragon versiyonunda ana kahramanımız Ellen Cross adlı bir sanat uzmanı. Çeşitli resimlere değer biçen ve orjinal olup olmadıklarını denetleyen Ellen birgün bir resmin hakkında araştırma yapmak için görevlendiriliyor. Bu araştırması onu Avrupa'ya taşıyor. Araştırmaları sonucu bu tablonun Kont Drakula'ya ait olduğunu keşfeden Ellen gizemli bir hastalığa yakalanıyor. Bir yandan hastalığıyla mücadele eden Ellen aralarında İstanbul'un da olduğu farklı yerleri ziyaret ediyor ve biz de bu uzun serüvene ortak oluyoruz.

Point and click türünün karakteristik bir temsilcisi olan Dracula 4: The Shadow Of The Dragon'da karşımıza birçok bulmaca çıkacak. Bu bulmacaları çözebilmek için zekamızı çalıştırmamız, çeşitli ipuçlarını bir araya getirmemiz, gerekli eşyaları toplamamız ve farklı karakterlerle diyaloglar kurarak ihtiyacımız olan bilgilri elde etmemiz gerekiyor. Oyunun grafiklerinin başarılı olduğu söylenebilir. Dokunmatik kontroller de problem yaratmıyor. Eğer hikayeye ağırlık veren oyunları seviyorsanız Dracula 4: The Shadow Of The Dragon sizi tatmin edecektir.

YORUMLAR