Drag Racer GT

Drag Racer GT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drag Racer GT drag yarışlarını konu alan bir mobil yarış oyunudur

Drag Racer GT boş zamanlarınızda eğlenceli bir şekilde vaktinzi değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Drag Racer GT'de aracımıza atlıyoruz ve asfaltta lastik yakmanın keyfini çıkarabiliyoruz. Drag Racer GT'de drag yarışı türünde yarışlara katılıyoruz ve rakiplerimizle başabaş mücadele ediyoruz. Drag yarışları genel olarak düz yarış pistlerinde araçlarınızın motor güçlerini konuşturduğunuz yarışlardır. Bu yarışlarda temel amacınız doğru bir kalkış yapmak ve yarış pistinin geri kalanında doğru vites geçişlerini yapmaktır. Bu sayede en iyi zamanı yakalayabilmekte ve bitiş çizgisinden ilk geçen araba olabilmekteyiz.

Drag Racer GT'de oyunculara farklı yarış arabalarını satın alabilme imkanı veriliyor. Oyunda yarışları kazandıkça para kazanıyorsunuz ve bu parayı yarış arabanızı geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Aracınızın motorunu geliştirerek daha güçlü rakiplerle mücadele edebiliyorsunuz.

Drag Racer GT oyunu hem tek başınıza oynamanıza hem de çok oyunculu modda diğer oyunculara karşı oynamanıza izin veriyor.

YORUMLAR