Drag Racing: Club Wars (Android)

Drag Racing: Club Wars

Drag Racing: Club Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drag Racing: Club Wars, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi drag yarışı oyunlarından biri.

Drag Racing: Club Wars, araba yarışı oyunlarını seviyor, drag yarışlarına ayrı bir ilginiz varsa Android platformunda tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri. Kariyer modunda sokak yarışçılarına meydan okuyarak ilerlemeyi mi yoksa yarış kulüplerine katılıp kulübünüzü en iyi şekilde temsil etmeyi mi seçersiniz bilemem ancak oynamaya başladığınızda kendinizi kolayca kaptırabilirsiniz.

Android platformunda drag yarış oyunları denilince akla ilk gelen isimlerden Drag Racing serisinin yeni oyununda aralarında Chevrolet, Ford, BMW, Volkswagen, Nissan, Dodge, Mazda’nın da bulunduğu 20’den fazla spor arabayla arka sokaklarda düzenlenen drag yarışlarına katılıyorsunuz.

Oyunun benzerlerinden ayrılan en büyük noktası tabiiki de sadece geniş araba seçeneği değil. Hem çevrimdışı modda hem de internete bağlandığınız vakit oynayabileceğiniz onlarca mod bulunuyor. Kariyer moduda sokakların krallarıyla zorlayıcı drag yarışlarına katılma veya yarış kulüplerine katılarak kulübünüzü zirveye taşıma mücadelesi verme veya 9 oyuncuya karşı yarışma şansına sahipsiniz.

Need For Speed oyununda olduğu gibi bir harita üzerinden ilerlediğiniz oyunda arabanıza ince ayar çekmeniz de mümkün. Tabii ki garajda karşınıza çıkan seçenekler yarışlarda gösterdiğiniz performansa bağlı değişiyor.

YORUMLAR