Dragon Blaze 1.0.0 (Android)

Dragon Blaze

Dragon Blaze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gamevil Android cihazları için iddialı bir RPG ile oyunseverlerin ilgisini çekecek bir çalışmaya imza atıyor.

Mobil oyunların uzak doğu ülkelerindeki en büyük temsilcilerinden biri olan Gamevil, Dragon Blaze isimli bir RPG oyunu çıkardı. Zenonia serisiyle büyük bir çıkış yakalayan şirket bu kez aksiyon dinamiklerini biraz daha kenara çekip alışılan JRPG tarzına meyilli işler yaratıyor. Yandan ilerlemeli mekaniği sayesinde arcade havasını da taşıyan oyunda arkadaşlarınızın da ekibinize dahil olup sizinle saldırmaları mümkün.

Chat seçenekleri sayesinde arkadaşlarınızla planlı saldırı yapmanız mümkün olduğu gibi iletişim kurmak için başka bir araç kullanmanıza gerek kalmıyor. Farklı sınıflardan farklı savaşçıların olduğu oyunda dövüşüne göre yaşanan kritik ve nadir olaylarda yeni yetenekleri tetikleyecek aksiyonlar da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Co-op boss savaşlarıyla birlikte PvP seçeneği de bulunan oyunda arkadaşlarınızı bu kez rakip olarak seçip güçlerinizi yarıştırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan oyunda uygulama içi satın alma seçenekleriyle senaryo modları satın alınabiliyor. Bu senaryo paketlerini alırken kampanya günlerini kaçırmamanızda fayda var. Arada bir karşınıza çıkacak olan fırsat kartları sayesinde XP ve eşya yardımı olabiliyor.

Dünyayı kurtarıp kaderini değiştirecek bir kahramanın rolüne bürünüp beşli bir ekip halinde taktiksel savaşlara girmekistiyorsanız bu oyuna göz atmanıza değecektir. Nitekim, İngilizce versiyonu gelmeden önce Dragon Blaze uzak doğu ülkelerinde çoktan hit bir oyun oldu bile.

YORUMLAR