Dragon Jump 1.0 (Android)

Dragon Jump

1.0
Dragon Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Jump, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Dragon Jump, fazla detay sevmeyen oyun severlerin mutlaka denemesi gereken bir beceri oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, ejderhaları öldürmeye çalışarak en yüksek puanı elde etmeye çalışacağız.

Oynanış olarak basit yapıda fakat eğlenceli oyunlar pek çok kullanıcının favorileri arasında yer alıyor. Kısa sürede fenomen olmuş oyunları hepimiz biliyoruz. Çok basit ama fazlasıyla eğlenceli özelliklere sahipler. Dragon Jump'da bunlardan biri diyebilirim. Üstelik Ketchapp'ın elinden geçipte kötü olan bir oyun pek hatırlamıyorum.

Oyunun kontrol mekanizmasından bahsetmek gerekirse, son derece basit yapıda bir oyunda zor kontroller olması biraz abes kaçardı. Ekrana dokunduğumuz zaman yönettiğimiz şövalye zıplıyor ve elindeki mızrak ile ejderhaları avlıyor. Tek amacımız öldürebildiğimiz kadar ejderha öldürmek. Birçok oyunda olduğu gibi Dragon Jump'da da dikkat çok önemli bir faktör. Zıpladığımız anda herhangi bir ejderha bize yandan çarparsa oyunu kaybediyoruz. Ayrıca oyundaki grafiklerinde gerçekten başarılı olduğunu söylemeliyim.

Beceri türünde basit bir oyun arıyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece eğlenceli olan Dragon Jump'ı denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR