Dragon Marble Crusher 1.0.3 (Android)

Dragon Marble Crusher

Dragon Marble Crusher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Marble Crusher keyifli bir renk eşleştirme oyunudur

Dragon Marble Crusher her yaştan oyun severe hitap eden keyifli bir mobil renk eşleştirme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Mermer Kıran Ejderha bilgisayarlarda büyük beğeni kazanan Zuma oyununun mobil versiyonu olarak tanımlanabilir. Dragon Marble Crusher'da temel amacımız aynı renkteki 3 topu yanyana getirerek topları patlatmak ve bölümü geçmek. Oyunda karşımıza sürekli hareket eden bir top şeridi çıkıyor. Bu top şeridine sürekli yeni toplar ekleniyor. Bu nedenle zamanında topları patlatmamız gerekiyor; yoksa şeritte toplar birikiyor ve oyun sonlanıyor.

Dragon Marble Crusher'da toplara ateş etmek için ejderhaları kullanıyoruz. Bize her seferinde rastgele renkte bir top veriliyor. Bu topu fırlatmadan önce nişan alıyoruz ve aynı renkteki topların yanına gönderiyoruz. Oyunda 5 farklı ejderhadan birini seçebiliyoruz. Bu ejderhaların herbiri özel bir yeteneğe sahip.

Oyunculara 80'den fazla bölüm sunan Dragon Marble Crusher'da 5 farklı bölgeyi ziyaret ediyoruz. Oyun içerisinde 2 oyun modu yer alıyor. Hikaye modunda bölüm bölüm ilerlerken sonsuz modda sürekli gelmeye devam eden toplara karşı ne kadar dayanabileceğinizi test ediyorsunuz.

YORUMLAR