Dragon Seekers

Dragon Seekers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online rol yapma oyunlarınızı Android ve Facebook hesabı üzerinden oynamak istüyorsanız Dragon Seekers başarılı bir tercih.

Japonya'dan gelen bir rol yapma oyunu olan Dragon Seekers, Android cihazlari için çıkmış benzersiz bir çalışma. Facebook uygulamalarından alışık olduğumuz bir oyun arayüzüne sahip olan Dragon Seeker isimli bu çalışmada bir maceracının rolüne geçip denizlerde canavarları avlamaya çalışıyorsunuz. Liman şehirlerinin yaşamını baltalayan bu devasa canlıları dize getirip şehirlerin kahramanı olmaya çalışıyorsunuz.

4 farklı sınıf seçeneği sunulan oyunda savaşçı, büyücü, rahip veya hırsız olarak farklı dövüş yeneteneklerine sahip olacaksınız. Ekibinize katacağınız savaşçılar ile birlikte grup halinde saldırmanın taktiksel gereksinimleri pekiştirmeniz gerekiyor. Oyun dünyasının detayı ve şehirlerin tasarımı mobil bir oyun olduğu göz önüne alınacak olursa fazlasıyla göz kamaştırıcı.

Oyunun bir başka güzel özelliği de kendi silahlarınızı ve zırhınızı birleştirebiliyor olmanız. Online oyun desteği de olan Dragon Seekers ile başka oyuncular arasında ticaret yapmanız dahi mümkün.

Zamanda yolculuk yapabilen bir ejderhanın tüyünü bulma hedefiyle denizlere açıldığınız bu oyun Android cihazınızdaki hesabınızı Facebook uygulaması ile birleştiriyor. Dolayısıyla telefonunuzun şarjı bittiğinde veya bilgisayar başındaysanız oyuna buradan devam edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan bir oyun olan Dragon Seekers, uygulama içi satın alma seçenekleri sunan bir online oynanışa sahip.

YORUMLAR