Dragon Twist 1.0.0 (Android)

Dragon Twist

Dragon Twist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Twist mobil oyunu Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve oyuncularda efsane yılan oyununu andırmasıyla yönüyle heyecan yaratabilecek bir tür simülasyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Dragon Twist mobil oyunu aç ejderhanızı doyurmak için kafa yoracağınız bağımlılık yaratabilecek simülasyon tarzı bir mobil oyundur.

Dragon Twist mobil oyununda ilk göze çarpan detay oyunun mobil oyunların atası olarak kabul edilen yılan oyununa çok benzemesi. Aynı şekilde oyun sahası üzerinde yer alan cisimleri topladığınız oyunda tek fark ejderhanın ateş toplarını takip etmesi. Ayrıca yatay bir hareketten ziyade ejderhanın hareketleri kıvrımlı olacak. Tabi bu da oyunu zorlaştıran etkenlerden biri. Zira kıvrımlı manevralara alışmanız biraz zaman alabilir. Ancak akıcı oynanışı ile Dragon Twist mobil oyunu bağımlılık yaratabilir. Oyun başında çeşitli ejderha karakterleri arasında seçim yapabilirsiniz. Sıkılmadan keyifle oynayacağınız Dragon Twist mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.