Dragonfall Tactics

Dragonfall Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragonfall Tactics, kendi stratejilerinizi geliiştirebileceğiniz taktiksel bir RPG oyunu olarak oyunculara ücretsiz sunuluyor.

Dragonfall Tactics, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirebileceği oynanışı heyecanlı ve eğlenceli bir strateji oyunu. RPG olarak adlandırılan rol yapma oyunu olan Dragonfall Tactics'de kendi taktik ve stratejilerinizi geliştirerek düşmanlarınız ile karşılaşıyorsunuz.

Ejderha krallığının dünyaya olan saldırılarını durdurmanız gereken oyunda, savaş alanı olarak ormanlar, vadiler ve şehirler kullanılıyor. Kendi karakterinizin kontrolü dışında bir çok kahramanı kontrol ederek savaşlara gireceğiniz oyunda başarılı olmak için gerçekten mükemmel planlara ihtiyacınız var. Aksi taktirde ejderhalara güzel bir akşam yemeği olabiliyorsunuz.

Kendi ordunuzu kurmanız gereken oyunda askerlerinizin bir çok farklı yeteneği bulunuyor. Sürekli yeni asker alımı yapacağınız ordunuza efsanevi kahramanlar da dahil ederek düşmanlarınızın gözünü korkutabiliyorsunuz.

Sizin topraklarınızı almak isteyen düşmanlarınıza karşı topraklarınızı korumanız gereken oyunda kendinizi gerçek bir savaşçı gibi hissedeceksiniz. Eğer strateji, savaş, RPG ve aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Dragonfall Tactics'i ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

Tamamen ücretsiz olmasına rağmen oyun içerisinde eşya satışı yapılan mağaza bulunuyor. Buradan eşyalar satın alarak oyun içerisinde çok büyük olmasa da, avantaj elde edebilirsiniz.

YORUMLAR