Dragons World 1.0.26 (Android)

Dragons World

Dragons World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragons World, kendi sahip olduğunuz ada üzerinde ejderhalar yetiştirip savaşlara gireceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Dragons World, kendi adanız üzerinde sahip olduğunuz ejderhaları besleyerek yetiştireceğiniz ve daha sonra ejderhalarınız büyüdüğünde onları eğiterek savaşlara hazırlayacağınız ücretsiz ve keyifli bir Android oyunudur.

Kendine özgü oyun yapısı ile oyuncular tarafından sevilen bir oyun haline gelen Dragons World, oynadıkça bağımlısı olacağınız türdedir. 3 boyutlu grafikleri ile dikkatleri çeken oyunda, sahip olduğunuz ejderhaları çiftleştirerek yeni özellik ve yeteneklere sahip ejderhalar oluşturabilirsiniz. Farklı tür ejderhalar oluşturabilmek için oldukça fazla sayıda seçeneğini bulunuyor.

Ejderhalarınızı besleyerek büyüttükten sonra onları katılacağı savaşlarda başarı elde etmesi için hazırlamalı ve çalıştırmalısınız. Adanızı büyüteterek daha fazla ejderha yetiştirebilir ve bu sayede daha fazla savaşa katılabilirsiniz.

Oynaması tamamen ücretsiz olan oyunda ejderhalarınız ile ne kadar ilgilenirseniz karşılığını da aynı oranda alıyorsunuz. Oyun içerisinde arkadaşlarınızın adalarını ziyaret edebilir ve birbirinize karşılıklı hediyeler gönderebilirsiniz.

Görevler ve liderlik sıralaması üzerinde kazandığınız başarıları görerek, kendinizi diğer oyuncular ile kıyaslayabilirsiniz.

Besleme ve savaş oyunlarını seviyorsanız Dragons World oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlamanızı şiddetle öneririm.

YORUMLAR