Draw on Magnetic Whiteboard

Draw on Magnetic Whiteboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Draw on Magnetic Whiteboard uygulaması eskiden oldukça popüler olan çizim tahtasının dijitale aktarılmış bir versiyonu.

Teknoloji günümüzde olduğu kadar yaygınlaşmadan önce, çok eskiden bizim tablet olarak kullandığımız bir eşya vardı. Tahmin ettiğiniz gibi kalemi ve silgisi içerisinde olan bir yazı tahtasıydı bu. Mıknatıslı çizim yapma özelliğine sahip olan bu yazı tahtası eğlenceli dakikalarımıza ortak olurdu. Ama çağın gelişmesiyle birlikte bu tahta dijital ortama aktarıldı.

Draw on Magnetic Whiteboard uygulaması da biraz nostalji biraz da eğlence amaçlı dijital yazı tahtası geliştirdi. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde telefonunuz veya tabletiniz üzerinden istediğiniz her şeyin resmini çizebilirsiniz.

3 farklı kalem ucuna sahip olan dijital yazı tahtası çeşitli damgalarla birlikte de çizimlerinizde farklılık yaratmanıza imkan sağlıyor. 4 farklı şekilde tasarlanmış tahtalar mavi, kırmızı, yeşil ve mor renklerinden oluşuyor. Hangi rengi seviyorsanız o yazı tahtasını seçebilme imkanınız var. Mıknatıslı yazı tahtasını hiç kullandınız mı bilmiyoruz ama Draw on Magnetic Whiteboard uygulaması aynı efekti dijital ortama aktarmayı başarmış. Yani kalemle çizim yaparken gerçekmiş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. 

Oyunda geri dönüşüm kutusu bulunmuyor yine eskiden yaptığımız gibi altta bulunan sürgüyü sağa veya sola doğru çekerek yaptığımız çizimleri temizleyebiliyoruz. Bu oyunda gerçek hayatın dışında olan tek bir fark var. Normal şartlarda yaptığınız resmi silmeniz gerekiyor fakat Draw on Magnetic Whiteboard oyununda yaptığınız resmi kaydedip saklama gibi güzel bir seçeneğiniz var.

Hadi ne duruyorsunuz sizde Draw on Magnetic Whiteboard'u indirerek kendi resminizi çizmeye başlayın!

YORUMLAR