Dream City: Metropolis 1.2.95 (Android)

Dream City: Metropolis

Dream City: Metropolis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayalinizdeki şehri yönetebileceğiniz ve binaları dilediğiniz gibi dekore edebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Dünya çapında eşsiz bir şehir kurabileceğiniz Dream City: Metropolis, Android ve İOS sürümleri ile her iki platformda da keyifle oynayabileceğiniz kaliteli bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Kaliteli grafiklerin ve ses efektlerinin yer aldığı bu oyun ile hayalinizdeki şehri kurabilirsiniz. Binaları ticaret alanlarını, ulaşım yollarını ve daha birçok şehir unsurunu dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Harita üzerinden boş alanları görebilir ve dilediğiniz konutu inşa edebilirsiniz. Şehri ekonomik ve çevresel anlamda doğru bir strateji ile yönetmelisiniz. Böylece sürekli bir gelişim sağlayabilir ve dünya çapında büyük bir metropol haline getirebilirsiniz.

Size verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlayarak para kazanabilir ve binaları inşa etmek için gerekeli malzemeleri temin edebilirsiniz. Şehrinize kuracağınız eğlence mekanları, spor alanları, oto sanayi gibi çeşitli faaliyet alanları sayesinde ekonomik döngüyü sağlayabilir ve her geçen gün daha fazla büyüyebilirsiniz.

Simülasyon oyunları arasında yer alan ve yüz binlerce oyun sever tarafından tercih edilen Dream City: Metropolis, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz ve eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz eşsiz bir oyundur.

YORUMLAR