Drift Allstar 1.1 (Android)

Drift Allstar

1.1
Drift Allstar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonumuzda drift yapacağız.

Mobil cihazınızda drift yapmaya hazır olun!

Android ve İOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Drift Allstar oyunculara mobil platformda drfit yapabilme ve eğlenceli zaman geçirebilme fırsatı yaratıyor.

Gerçekçi yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yapım mobil yarış oyunları arasında ilk sıralara doğru hızla yükselmeye devam ediyor. Gerçeğe yönelik renkleri ve kontrolleri ile oyuncuların beklentisini karşılamayı başaran yapım gerçek fizik kurallarına hakimdir.

12 farklı otomobile ve 5 farklı araç parçasına sahip olan mobil oyunda çeşitli pistlerde farklı araçlar ile drift yapabilecek ve bu alandaki yeteneklerimizi keşfetmeye çalışacağız. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Drift Allstar isteneni tam verebilmiş olmasa da geniş kitlelere ulaşmayı bvaşarmıştır. Tüm zamanların en iyi görünümlü drift oyunu olarak karşımıza çıkan mobil yapım ücretsiz olarak oynanıyor.

Çeşitli hava efektlerine sahip olan oyunda sürücüler araçları kişiselleştirebilecek ve dilediği değişiklikleri yapabilecekler. Oyuncular kazandıkları yarışlar sonrasında ödüller kazanabilecek ve bu ödüller ile yeni araç satın alarak daha hızlı yarışlara katılabilecekler. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR