Drift City Mobile

Drift City Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift City Mobile güzel görünüme sahip bir yarış oyunudur

Drift City Mobile yüksek hızda yarışma keyfini heyecanlı drift hareketleriyle birleştiren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Drift City Mobile'da HUV adlı kötü niyetli örgüte karşı savaşan sürücüleri yönetiyoruz. Bu iş için araçlarımıza atlayarak asfalt yollara çıkıyoruz ve HUV araçlarını avlıyoruz. Yarışlarda yol alırken çılgın yanlama hareketleri yapabiliyoruz. Ayrıca yoldaki altınları toplayarak para kazanabiliyoruz.

Drift City Mobile'deki uarışlarda bolca aksiyon bizi bekliyor. Bu yarışlarda diğer araçlara çarparak onları geçici olarak yarış dışı bırakıyoruz ve avantaj kazanıyoruz. Ayrıca oyunda nitromuzu kullanarak süper hızlara çıkabiliyoruz. Nitromuzu ters yönde hızlı bir şekilde giderek, işaretlenmiş alanlarda drift yapmaya başlayarak ve diğer araçların yarından yakın bir şekilde geçerek doldurabiliyoruz.

Drift City Mobile'in grafikleri göze hoş görünüyor. Farklı yarış alanları, araç modifiye seçenekleri, online olarak diğer oyunculara karşı yarışabilme imkanı oyunda bizi bekleyen diğer özellikler.

YORUMLAR