Drift Draft Destroy 1.0.00 (Android)

Drift Draft Destroy

Drift Draft Destroy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Draft Destroy mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online yarış oyunudur

Drift Draft Destroy, Dolmuş Driver gibi başarılı oyunlarıyla tanıdığımız Türk oyun geliştiricisi Gripati'nin yayınlamış olduğu yeni yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online yarış oyunu olan Drift Draft Destroy, ya da Türkçe adıyla Vur Kır Parçala'da sadece yarışmıyoruz, bir yandan da savaşıyoruz. Oyun yarış ve aksiyonu eğlenceli ve başarılı bir şekilde birleştiriyor. Oyunda bir yandan spor arabamızla son sürat ilerlerken ve keskin virajları driftleyerek alırken diğer yandan da silahlarımızı kullanarak rakiplerimizi yavaşlatmaya ve geride bırakmaya çalışıyoruz. Benzer şekilde biz de rakiplerimizin ateşinden kaçmaya çalışabiliyoruz.

Yüksek heyecan ve adrenalin dolu bir yarış oyunu olan Drift Draft Destroy'da oyuncular internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşebiliyorlar. Bu sayede yarışlar sırasında bolca rekabet ve heyecan yaşanabiliyor. Oyun içerisinde 4 farklı yarış arabası seçeneğine sahibiz. Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan oyunda yarışırken yol üzerindne bonusları toplayabiliyoruz. Bu bonuslar bize füze, mayın, meteor gibi saldırı seçenekleri vermekte.

Drift Draft Destroy kolay bir şekilde oynayabileceğiniz, güzel grafiklere sahip olan ve bolca aksiyon içeren bir yarış oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR