Drift Girls

Drift Girls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Girls ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

Drift Girls oyunculara drift yapma yeteneklerini sergileme imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Drift Girls'de yarışarak rakiplerini yenmeye ve şehrin en havalı kızlarıyla çıkmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyundaki yarışlarda rakiplerimizle karşılaşırken keskin virajları en hızlı şekilde drift yaparak almamız ve rakiplerimizi geride bırakmamız gerekiyor. Yarışları kazandıkça güzel kızlar aracımıza binerek bizimle birlikte drift yapmak istiyorlar.

Drift Girls'de yarışları kazandığımızda elde edeceğimiz parayla aracımızı geliştirebiliyor, yeni parçalar satın alabiliyor ve motoruna ince ayar yapabiliyoruz. Ayrıca bize eşlik eden güzel kızlar için yeni kıyafetler satın alabiliyoruz. Bize eşlik eden drift kızları sadece görüntüde kalmıyor, bizim yarış performansımızı da artırabiliyor. Bunun için onları mutlu etmemiz ve onlara ilgi göstermemiz gerekiyor.

Drift Girls'ün güzel grafiklere sahip bir oyun olduğu söylenebilir. Oyunda nitroya da yer veriliyor ve nitroyu kullanarak driftlerinizi daha da çılgın hale getirebiliyorsunuz.

YORUMLAR