Drift Simulator 3D 2015

Drift Simulator 3D 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Simulator 3D 2015 ücretsiz bir mobil yarış oyunudur

Drift Simulator 3D 2015 eğer drift atma yani yanlama yeteneğinize güveniyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Drift Simulator 3D 2015'de Fast and Furious filmlerindekine benzer aksiyon sahneleri yaşayabilmemiz mümkün. Oyunda çılgınlar gibi yanlayabilmemiz ve bu yeteneğimizle ödüllendirilebilmemiz mümkün. Drift Simulator 3D 2015 içerisinde birbirinden güzel spor araba seçenekleri de bizi bekliyor.

Drift Simulator 3D 2015 alışılmıştan biraz farklı bir yarış tecrübesi sunuyor. Oyunda diğer rakiplerle aynı anda yarışmak yerine zaman karşı yarışıyoruz. Temel amacımız bize verilen kısa süre içerisinde drift yaparak en yüksek puanı elde etmek. Ne kadar hızlı bir şekilde etrafa çarpmadan drift yaparsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz. Yavaşladığımızda ise kazandığımız puan düşüyor. Oyunda başarı kazandıkça yeni arabaların kilidini açabiliyoruz.

Drift Simulator 3D 2015 oynamak için gaz, fren ve el frenini kullanarak aracımızı hızlandırıyor ve gerektiğinde yavaşlatıyoruz. Virajları alırken el frenine dokunduğumuzda aracımız drift atmaya başlıyor. Drift başladıktan sonra gaz vermeye devam edersek drift daha uzun süre devam ediyor. Sol taraftaki ok tuşlarına dokunarak aracımızı yönlendiriyoruz.

YORUMLAR