Drift Simülatör Modifiye Şahin 1.06 (Android)

Drift Simülatör Modifiye Şahin

Drift Simülatör Modifiye Şahin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Simülatör Modifiye Şahin drift oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken bir oyun.

Drift Simülatör Modifiye Şahin adından da anlaşılacağı gibi Şahin marka otomobilleri kullanarak drift yapabileceğimiz eğlenceli bir oyun. Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabildiğimiz bu oyunda birbirinden farklı görünümlere sahip Şahin'lerin kontrolünü elimize alıyoruz ve pist üzerinde dilediğimizi yapabiliyoruz.

Oyunda farklı oyun modları bulunuyor. Bana kalırsa sadece drift yapmak yerine farklı oyun modları arasında seçim yapıp o modun gereklerine göre oynamak çok iyi bir tercih olmuş. Sunulan modlar arasında dirft kariyeri, parketme kariyeri ve serbest drift yapma bulunuyor. Oyunda 50 farklı drift kariyeri bölümü bulunuyor. Buna ek olarak 35 farklı parketme bölümü de sunuluyor. Görüldüğü gibi bölümlerin sayısı bir hayli fazla ve bu sayede oyun kolay kolay bitmiyor.

Bu tarz oyunlarda en fazla dikkat ettiğimiz detaylar arasında modifikasyon seçenekleri bulunuyor. Drift Simulator Modifiye Şahin bu konuda tatminkar sonuçlara imza atıyor. Eğer yarış oyunları hoşunuza gidiyorsa Drift Simülatör Modifiye Şahin'i mutlaka denemelisiniz.