Drift Spirits

Drift Spirits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Spirits güzel grafiklerle donatılmış bir drift oyunudur

Drift Spirits eğer yarış oyunlarını seviyorsanız ve ilginç bir yarış tecrübesi yaşamak istiyorsanız denemekten keyif alabileceğiniz bir drift oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Drift Spirits'de oyunu farklı oyun modlarında oynayabiliyoruz. Oyunun hikaye modunda şehrin en hızlı yarışçısı olmaya çalışmaktayız. Bu modda her bölümde farklı bir yarışçı ile karşılaşarak yetenekli rakipleri geride bırakmaya çalışıyoruz ve şehrin efsane yarışçısı İmparator ile karşılaşmak için mücadele ediyoruz.

Drift Spirits tek başınıza hikaye modunda oynayabileceğiniz gibi Versus modunda diğer yarışçılarla da eşleşerek gerçek rekabeti yaşayabileceğiniz bir mobil oyun. Bu modda diğer oyuncularla başa baş yarışabiliyoruz ve kıran kırana bir mücadeleye atılıyoruz. Drift Spirits içerisinde araç modifiye seçeneklerine de yer veriyor. Yarışları kazandıkça aracımızı geliştirebilmek için yeni parçaların kilidini açabiliyoruz.

Drift Spirits içerisinde oyunculara farklı araç seçenekleri sunuluyor. Oyundaki arabaların oldukça hoş göründüğünü belirtmekte fayda var. Oyunun grafikleri de genel olarak tatmin edici kalitede. Eğer yanlama yeteneklerinizi zorlu bir teste sokmak isterseniz Drift Spirits'i indirmenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR