Drift Underground

Drift Underground
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Underground, Android telefon ve tablet sahibi yarış severlerin heyecan içinde oynayabileceği bir araba yarışı oyunu.

Drift Underground, güzel bir atmosfere sahip olan şehir içerisinde seçeceğiniz lüks araba ile drift yaparak yarışacağınız ve en yüksek puanı elde etmeye çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir araba yarışı oyunu.

Android mobil cihaz sahiplerine ücretsiz olarak sunulan oyun 3 boyutlu ve ücretsiz bir oyuna göre oldukça güzel grafiklere sahip. Hatta şehrin içerisinde gezerken BIM marketlerine bile rastlayabiliyorsunuz.

Arabanın kontrolünü diğer pek çok araba oyununda olduğu gibi ekranın sol ve sağ altındaki direksiyon, gaz ve fren pedalı ile sağlıyorsunuz. Fakat sol altta direksiyon grafiği yerine arabayı sağa sola döndürmenizi sağlayan yön tuşları bulunuyor.

Kazandığınız paralar ile yeni arabalar alarak garajınızı her gün daha da büyütebildiğini Drift Underground'da arabalarınızı modifiye ederek daha da güzelleşmelerini sağlamak da mümkün. Drift yaparken gaza gelmeniz için seçilen özel rock şarkılar sayesinde oynarken sıkılmayacağınız oyunu ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Oyun içerisinde arabanızla giderken gaz pedalına seri şekilde iki kere dokunursanız, Nos kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz şekilde araba sürme, drift yapma ve yarışma keyfi yaşayacağınız oyunu araba oyunlarını sevenlere kesinlikle öneriyorum.