Drift X Arena

Drift X Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift X Arena, Drift Xin biraz daha heyecanlı bir versiyonu. Her ne kadar özünü muhafaza etse de ilk bakışta göze pek çok görsel değişiklik göze çarpıyor.

Öncelikle bu oyunda Drift X'te olduğu gibi boş araziler yerine dört tarafı boşluklarla çevrili arenalarda mücadele ediyoruz. Bu da oyuna hatırı sayılır bir tansiyon seviyesi ekliyor. Aracımız drift yaparken tekerlekler arenanın uç noktalarına kadar geliyor. İyi bir kontrol hamlesiyle aracı tekrar yola koyduktan sonra hünerlerimizi sergilemeye devam ediyoruz.

Oyunda kaliteli görseller kullanılmış. Keşke biraz daha iyi olsaydı dediğimiz herhangi bir noktaya rastlayamadık. Kontroller de sorunsuz işliyor ve oyunculara araçlar üzerinde tam hakimiyet sağlıyor.

Drift X Arena'nın en dikkat çeken noktası oyunculardan herhangi bir özellik için para istememesi. Hem ücretsiz olarak indirip yarışlara başlayabilirsiniz. Mobil cihazlar üzerinde yarış oyunları oynamak sizin için bir keyifse Drift X Arena mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR