Drift Zone 2 2.4 (Android)

Drift Zone 2

2.4
Drift Zone 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ufak boyutlu kaliteli grafiklere sahip drift yarış oyunu

Drift Zone 2, boyutuna göre şaşırtıcı derecede kaliteli grafikler sunan araba yarışı oyunu. Adından da anlayacağınız üzere yanlamayı sevenleri bir araya getiriyor. Mobil araba yarışı oyunlarını seviyor, hem grafikleri güzel olsun hem ufak boyutlu olsun hem de kasmasın, akıcı oynanış sunsun diyorsanız sadece Android platformunda 1 milyon indirmeyi geçen bu yapımı oynamanızı isterim.

100MB altı boyutuna rağmen Need For Speed, Asphalt gibi popüler, herkesçe bilinen araba yarış oyunlarının ayarında grafiklere sahip bir drift yarış oyunu karşımızda. Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz yanlama oyununda farklı birçok mod bulunuyor. Arcade, Pro, Multiplayer, Single Player, Ghost oynanabilir modlar arasında. Araba ve pist  çeşitliliği de tatmin edici. Oyuna ilk girdiğinizde eğitime tabi tutuluyorsunuz. Yoldaki ışıkları ve yönergeleri takip ederek eğitimi tamamlıyor, yarışa başlıyorsunuz.

Oyunu tek elle oynamak oldukça zor. Direksiyon kontrolünü sağlamak için solda yön tuşlarını, vites geçişi yapmak, el frenini çekip kaydırmak için de sağdaki butonları kullanıyorsunuz. Üst ortada puanınızı görüyorsunuz. İlk etapta 1000 puan 1 yıldız, 2000 2 yıldız, 3000 3 yıldız. Seviye atladıkça yıldızları kapmak zorlaşıyor.

YORUMLAR