Drift Zone: Trucks 1.31 (Android)

Drift Zone: Trucks

Drift Zone: Trucks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Zone: Trucks mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon ve tır yarış oyunudur

Drift Zone: Trucks oyunculara kamyon ve tır gibi ağır araçları kullanma ve yanlama - drift yeteneklerini konuşturma imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak inidirip oynayabileceğiniz bir  yarış oyunu olan Drift Zone: Trucks'da ilginç bir oyun deneyimi bizi bekliyor. Daha önceden spor arabaları kullanarak drift yaptığıınız mobil oyunlara denk gelmişsinizdir. Peki bir kamyon veya tır gibi dev bir aracı yöneterek drift yapmak nasıl olurdu? İşte bu sorunun cevabını Drift Zone: Trucks veriyor. Oyuna kamyonumuzu seçerek başlıyoruz ve asfalt üzerinde lastik yakarak heyecan dolu anlar yaşayabiliyoruz.

Drift Zone: Trucks'da diğer araçlarla yarışmak yerine yaptığımız driftler sonucu görevleri tmamalamaya ve en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz. Oyunda birçok zorlu görev bizi beklemekte. Oyunda yer alan farklı kamyon ve tır seçeneklerini kullanarak yol alıyoruz ve değişik pistlerde yeneteklerimizi ortaya koyuyoruz. Kullandığımız araçlar için bize parlak jantlar gibi çeşitli modifiye seçenekleri de sunulmakta. Oyunun güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

Drift Zone: Trucks'ta yer alan "Bullet Time" özelliği sayesinde zamnaı geçici bir süreliğine yavaşlatabilir ve drift yaparken avantaj kazanabilirsiniz.