Drifty Chase (Android)

Drifty Chase

Drifty Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drifty Chase mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir drift oyunudur

Drifty Chase içerisinde hızlı yanlama deneyimini ve heyecanlı polis kovalamacalarını birleştiren yapıya sahip bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Drifty Chase'de bir banka soyguncusunun yerine geçiyoruz. İlk banka soygunumuzu uzun hazırlıklar sonucunda soymaya kalkışıyoruz. Bankadaki paraları boşalttıktan sonra ise sıra aracımıza atlayarak olay yerinden uzaklaşmaya geliyor. Doğal olarak aracımızla yol almaya başladıktan sonra polisler peşimize takılıyor ve biz soygundan topladığımız paraları kurtarabilmek için kaçmaya başlıyoruz.

Drifty Chase, bize GTA oyunlarındaki polis kovalamacalarını hatırlatan sahneler yaşatabilen bir yarış oyunu. Oyunda şehir içinde aracımızla yol alırken trafikteki araçlardan sıyrılarak yol almaya, keskin dönüşleri yanlayarak almaya çalışıyoruz. Polis sürekli ensemizde olduğu için işler bir miktar karışıyor. Herhangi bir binaya veya araca çarptığımıda ise oyun sonlanıyor.

Drifty Chase tek dokunuşla oynayabileceğiniz kolay kontrollere sahip bir oyun. Drifty Chase'i bir kere oynadıktan sonra oyun bağımlılığa döneşebilmekte.

YORUMLAR