Drink Beer, Neglect Family 1.0.0 (Android)

Drink Beer, Neglect Family

Drink Beer, Neglect Family
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drink Beer, Neglect Family ilginç bir mobil platform oyunudur

Drink Beer, Neglect Family mizahi bir hikayeye ve sürprizlerle dolu bir oynanışa sahip olan bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drink Beer, Neglect Family'de hayattaki tek amacı daha çok bira içebilmek olan bir aile babası oyun kahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Bu rezil ayyaşla çıktığımız maceradaki temel amacımız ise eşimizin dırdırından ve çocuklarımızın dertlerinden kaçmak ve aile üyelerimizi görmezden gelerek bira içmek. Bu iş için ekranda etrafa yerleştirilmiş biraları toplamamız gerekiyor.

Drink Beer, Neglect Family'de biralara ulaşmak için etrafta dolaşan aile üyelerimizi temsil eden fotoğraflardan kaçmamız gerekiyor. Biz bira içtikçe aile üyelerimizin fotoğrafları ekranda beliriyor, daha fazla içtikçe daha fazla fotoğraf karşımıza çıkıyor. Ayrıca biraların yan etkileri de baş gösteriyor. Bira içtikten sonra köprülerden aşağıya düşebiliyor, belli aralıklarla kuabiliyoruz. Bunların yanında farklı yan etkiler de karşımıza çıkmakta. Bu yan etkileri ekranın sağından takip edebilmekteyiz.

Drink Beer, Neglect Family retro tarzda grafiklere sahip. Oynanış basit ve oldukça eğlenceli.

YORUMLAR