Drive Ahead!

Drive Ahead!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive Ahead, rakiplerinizle çarpışarak galip gelmeye çalışacağınız eğlenceli ve vakit öldürmenizi sağlayan bir Android araba çarpıştırma oyunu.

Drive Ahead, son derece basit yapılı olmasına rağmen oynarken eğlenmenizi ve hatta heyecanlanmanızı sağlayan ücretsiz Android yarış oyunlarından bir tanesi. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz oyunda ister bilgisayara karşı isterseniz de arkadaşlarınıza karşı yarışarak onlarla arena da karşı karşıya gelebiliyorsunuz.

Basit bir yapıya sahip olan oyundaki amacınız arenada rakip araçları yok etmek. Bunu başarabilmek için üzerlerine sürmeniz gerekiyor. Rakibinizin aracına çarpmayı başarırsanız bir round kaznamış oluyorsunuz ve toplamda 5 round kazanan oyuncu oyunun galibi oluyor.

Oyunda aracınızı kontrol etmek için ekran üzerinde yer alan joystick'i kullanmanız gerekiyor. Bu kontrol sistemi başlangıçta biraz zorlasa da, bir süre oynadıktan sonra alışıyor ve aracınızı daha rahat kontrol etmeye başlıyorsunuz.

Farklı araçlar kontrol ederek düşmanlarınız ile göğüs göğüse çarpışacağınız bu yarış oyununda kazanan olmak için rakibinize merhamet göstermemeniz gerekiyor. Basit ama eğlenceli oyunlar oynayarak keyifli vait geçirmeyi seviyorsanız bu oyuna bir göz atın derim.

YORUMLAR