Drive and Park 1.0.5 (Android)

Drive and Park

Drive and Park
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oynaması oldukça keyifli araba park etme oyunu

Drive and Park, Android platformunda ufak boyutlu kaliteli grafikler sunan araba sürme ve park etme oyunu. 100MB altı mobil oyunların da oldukça keyifli oynanış sunduğunu hatırlatan yapımda en iyi araba park edicisi olduğumuzu milyonlara göstermemiz isteniyor.

Android telefon ve tabletlerde oynanabilen birçok araba park etme oyunu var ancak Drive and Park hepsinden eğlenceli oynanış sunuyor. Gerçek fizikler, gerçek park etme deneyimi, harika modellenmiş arabalar, mükemmel ötesi gerçekçi görünen grafikler…Hiçbiri bu oyunda yok ama oynamaya başladığınızda zor bırakıyorsunuz.

Minimalist, göze hoş gelen görselleriyle kendisine çeken araba oyununda hız kesmeden giden aracı işaretlenen park noktasına park etmeye çalışıyorsunuz. Seyir halindeki araç, park noktasına yaklaştığında ekrana dokunup basılı tutarak kaydırıyor, park etmesini sağlıyorsunuz. Kaydırarak park etme göründüğü kadar kolay değil. İki araç arasına giremez, çarparsanız polis anında gelip cezayı kesiyor, oyuna veda ediyorsunuz. Puan topladıkça yeni araba ve yerlerin kilidini açıyorsunuz.

YORUMLAR