Drive & Collect 1.0 (Android)

Drive & Collect

1.0
Drive & Collect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive & Collect güzel görünüme sahip bir yarış oyunudur

Drive & Collect eğlenceli bir oynanışa sahip olan ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drive & Collect'de bizi farklı bir yarış tecrübesi bekliyor. Drive & Collect'de diğer raçlara karşı yarışmak yerine zaman ile yarışıyoruz. Bu nedenle oyunda heyecan dolu bir oynanış söz konusu. Temel amacımız bize verilen görevleri tamamlamak için belirnenen süre içerisinde belli sayıdaki altın ve mücevheri toplamak. Fakat bu işi gerçekleştirebilmek için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyundaki yollar küçük sokakları ve caddeleri içeriyor. Küçük sokakları geçebilmek için virajları hızlı ve dikkatli bir şekilde almamız gerekiyor. Bu sayede altınları zamanında toplayabiliyoruz.

Drive & Collect, GTA serisinin ilk iki oyununda kullanılan oyun yapısına benzer bir yapıya sahip. Hatırlanacağı üzere GTA 1 ve GTA 2'de aracımızı kuşbakışı kamera açısından yönetiyorduk. Drive & Collect'te de arabamızı yukarıdan gördüğümüz bir kamera açısı kullanılıyor; bu da oyuna farklı bir hava kazandırıyor. Oyun boyunca gece - gündüz döngüsü yaşanırken farklı hava koşullarıyla karşılaşabiliyoruz. Geniş bir şekilde araba kullandığımız Drive & Collect güzel grafikleri sayesinde göze hoş görünüyor.

Her yaştan oyun severin hoşuna gidebilecek bir oyun olan Drive & Collect eğer mobil cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR