Drive for Speed: Simulator (Android)

Drive for Speed: Simulator

Drive for Speed: Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive for Speed: Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Drive for Speed: Simulator oyunculara gerçekçi ve heyecanlı bir araç kullanma tecrübesi yaşatabilen bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drive for Speed: Simulator'da bizi birçok farklı sürüş testi bekliyor. Bir simülasyon şeklinde tasarlanmış oyunda bu sürüş testileri gerçekçi şartlar içinde yaratılıyor ve biz bu gerçekçi şartları göz önünde bulundurarak zamana karşı yarışıyoruz.

Drive for Speed: Simulator'da şehir içinde araç kullandığımız için trafik şartlarına dikkat etmeliyiz. Yolumuza çıkan araçlar, trafik sıkışıklıkları, uzun kamyon ve toobüs gibi araçlar bu zorlu trafik koşullarından bazıları. Oyundaki görevleri tamamladıkça para kazanabiliyoruz ve bu parayı yeni arabaların kilidini açmak için kullanabiliyoruz. Oyun içinde 20 farklı araç seçeneğine sahibiz. Ayrıca bu araçların görünümünü farklı rüzgarlık, jant, lastik ve boya seçenekleriyle kişiselleştirebiliyor, araçların motorlarını modifiye ederek güçlendirebiliyoruz.

Drive for Speed: Simulator içinde serbest sürüş modu da yer alıyor. Bu sayede şehir içinde dilediğiniz gibi araç kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR