Drive To Home

Drive To Home
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive To Home mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Drive To Home her yaştan oyun severe hitap eden keyifli bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drive To Home hem bir araba kullanma hem de park etme oyunu olarak tasarlanmış. Oyunda temel olarak işten çıktıktan sonra evine dönmeye çalışan bir aracı kontrol ediyoruz. Temel amacımız ise en kısa süre içerisinde evimize ulaşmak ve aracımızı park edip yolculuğumuzu sonlandırmak. Bu işi gerçekleştirirken sergilediğimiz performans ölçülüyor ve ona göre puan kazanıyoruz. Aracımızı kullanırken ne kadar hasa aldığımız da aldığımız puanı etkiliyor.

Drive To Home'da 3 farklı dünyayı ziyaret ederken 120 zorlu bölümü geçmeye çalışıyoruz. Her bölümü gece veya gündüz oynayabilmemiz de mümkün. Oyunda aracımızı ekrandaki direksiyon ve gaz tuşarını kontrol ederek yönetiyoruz. Retro tarzda grafiklere sahip olan oyun bize eskiden Gameboy tarzı el konsollarında oynadığımız oyunları hatırlatıyor.

Drive To Home'da yakaladığınız yüksek puanları Facebook üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızınkiyle karşılaştırabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR