Driver San Francisco

Driver San Francisco
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driver San Francisco aksiyon dolu bir mobil yarış oyunudur

Driver San Francisco mobil oyunlarda tecrübeli ve başarılı bir geliştirici olan Gameloft tarafından hazırlanmış bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlere özel olarak geliştirilmiş bir araba yarışı oyunu olan Driver San Francisco, bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarında oynadığımız Driver oyunlarını konu alsa da görünüm olarak biraz farklı bir oyun. Driver San Francisco'da azılı bir suçlu olan Jericho'nun hapishaneden kaçmasından sonra gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Biz Tanner adlı bir dedektif olarak oyuna dahil oluyoruz ve Jericho'nun izini sürerek onu yakalamaya çalışıyoruz. Bu iş için ise Dodge Challenger arabamıza ve sürüş yeteneklerimize güvenerek yola çıkmaktayız.

Driver San Francisco'da genel olarak bize verilen görevleri tamamlarken sürüş yeteneklerimizi test ediyoruz. Kimi zaman yoğun trafik arasında yol alırken belli bir süre belirlenen hızın altına düşmeden yol almaya çalışıyoruz. Bazı görevlerde de zamana karşı yarışmaktayız ve hedef noktaya varmaya çalışmaktayız. Bu görevleri 5 fakrlı bölge üzerinde tamamlamaya gayret gösteriyoruz.

Driver San Francisco içerisinde 10 farklı görev türü, serbest sürüş modu, 30 özel mücadele bizleri bekliyor.