Driver Speedboat Paradise

Driver Speedboat Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driver Speedboat Paradise ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

Driver Speedboat Paradise eğer eğlenceli ve güzel görünen bir yarış oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Driver Speedboat Paradise, bilgisayarlarda ve oyun konsollarında büyük başarı yakalayan Driver serisinin yeni bir üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Daha önceki oyunlarda araba sürüş tekniklerimizi test ederken bu sefer farklı bir senaryo bizi bekliyor. Driver Speedboat Paradise'da su üzerinde sürüş tekniklerimizi sınıyoruz ve sürat teknesiyle en yüksek hızda yarışıyoruz. Oyunda temel amacımız ise polise yardımcı olarak bir mafya liderini çökertmek.

Driver Speedboat Paradise bizi egzotik mekanlara konuk ediyor. Oldukça yüksek kaliteli grafiklere sahip olan oyunda rampalardan zıplayarak havada süzülebilmemiz ve sürat teknemizle uçuk akrobatik hareketler gerçekleştirebilmemiz mümkün. Oyunda yarışları kazandıkça para topluyoruz ve bu parayı sürat teknemizi daha hızlı hale getirmek ve geliştirmek için kullanabiliyoruz. Oyun içerisinde 20 fakrlı sürat teknesi seçeneği de bizi bekliyor.

Driver Speedboat Paradise 6 farklı yarış moduna yer veriyor. Oyunu indirdikten sonra ek dosyalar indirmeniz de gerekmekte. Bu nedenle oyunu WiFi bağlantı üzerinden indirmenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR