Driver XP 1.08 (Android)

Driver XP

Driver XP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driver XP aksiyon dolu ve kaliteli bir yarış oyunu arayanların denemesi gereken seçenekler arasında.

Driver XP yarış oyunları oynamaktan keyif alan Android cihaz sahiplerinin mutlaka göz atması gereken oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda hızın ve aksiyonun asla kesilmediği mücadelelere giriyor ve rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde kalite seviyesi yüksek grafikler ve çevre modellemeleri karşısında hayranlığa kapılıyoruz. Hem çevre birimlerinin hem kullandığımız arabaların tasarımları gerçekten çok şık görünüyor. Adrenalin seviyesi yüksek olan bu oyunda araçlarımızı kullanıcı dostu bir kontrol mekanizmasıyla yönetiyoruz.

Ekranın sağındaki ve solundaki butonları kullanarak aracımızı ileri hareket ettirebiliyor, fren yapabiliyor ve el frenini çekebiliyoruz. Direksiyon yönlendirmeleri içinse cihazımızı hareket ettirmemiz gerekiyor. Bu bazı oyunseverlere zor gelebilir fakat birkaç oynayıştan sonra alışacağınıza eminim.

Oyuna ilk başladığımız elimizde sınırlı sayıda araç var. Yarışları kazandıkça yeni araçlar çıkıyor. Sahibi olduğumuz araçları farklı açılardan yükseltebiliyoruz. Motor, nitro, turbo, frenler ve lastikler güçlendirebileceğimiz ekipmanlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR