Driving Academy Reloaded 1.3 (Android)

Driving Academy Reloaded

1.3
Driving Academy Reloaded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving Academy Reloaded mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Driving Academy Reloaded içerisinde farklı oyun türlerini birleştiren bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Driving Academy Reloaded'de ehliyet almaya çalışan bir sürücü adayının yerine geçiyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için de sürüş okuluna katılmamız ve bize sunulan zorlu sürüş testlerini tamamlamamız gerekiyor. Bu işi yaparken trafik kurallarına ve eğitmenlerimizin talimatlarına uymamız gerekmekte. Örnek olarak; yolda ilerlerken hız limitini aşmamamız, trafik ışıklarına dikkat ememiz, dönüşlerden önce sinyal vermemiz gerekli. Bütün bu kurallara dikkat ederek ilerledikçe yeni araçların kilidini açabiliyoruz.

Driving Academy Reloaded'da şehir içine çıkarak trafikte yol aldığımız için diğer araçlara da dikkat etmeliyiz. Oyun sadece trafikte araç kullanmaktan da ibaret değil; oyunda aracımızı kullandıktan sonra tıpkı bir park etme oyununda olduğu gibi onu işaretlenen alana yanaştırmamız ve park etmemiz gerekiyor.

Driving Academy Reloaded'da hem gündüz hem de gece araba kullanabilme imkanına sahibiz. Oyunu farklı kamera açılarıyla oynayabiliyoruz. Driving Academy Reloaded'ın ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR