Driving Evolution 1.0.3 (Android)

Driving Evolution

Driving Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving Evolution mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış ve park etme oyunudur

Driving Evolution eğer güncel spor arabaların yanısıra klasik ve birbirinden şık yarış arabalarını kullanmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Driving Evolution'da oyunculara toplamda 15 adet araç seçeneği sunuluyor. Bu araçların bazıları çıktıkları dönemde ikon haline gelmiş klasik araçlar, diğerleri ise yakın dönemde gördüğümüz spor arabalar. Driving Evolution'da temel olarak bize zorlu sürüş testleri sunuluyor ve farklı araçlarla bu testleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Oyunda yer alan 75 farklı görevi tamamlayabilmek için zamana karşı yarışıyoruz ve heyecanlı bir mücadelenin içine atılıyoruz.

Driving Evolution oyunculara sadece arçalarını kullanarak kontrol noktalarından geçme gibi klasik mücadeleler sunmuyor. Kimi zaman drift yaparak yanlamamız, kimi zaman da aracımızla park yerine engellere takılmadan en kısa süre içerisinde doğru bir şekilde yanaşmamız gerekiyor. Driving Evolution bu yönten bir park etme oyunu olarak da düşünülebilir.

Driving Evolution'u dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilmektesiniz. Ayrıca araçlarınızı farklı kamera açılarından birini seçerek kullanabilmektesiniz. Oyunun grafik kalitesinin ortalamanın bir miktar üzerinde olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR