Driving School 3D Parking 1.3 (Android)

Driving School 3D Parking

1.3
Driving School 3D Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving School 3D Parking, farklı modellerdeki arabalardan birini seçerek hem size verilen park etme görevlerini yapacağınız hem de arabanızı modifiye edeceğiniz eğlenceli bir araba park etme oyunu.

Driver School 3D Parking, araba modifiyesinden, araba sürmeyi öğrenmeye kadar her şeyi yapabileceğiniz bir araba park etme oyunu. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirebildiği oyunda zaman geçtikçe usta bir şöför nasıl olunur onu öğrenecek ve arabaları yağdan kıl çeker gibi parketmeye başlayacaksınız.

İlk başlarda biraz zorlanabilirsiniz fakat ilk kural olarak şunu bilmeniz gerekiyor ki, arabanın dikiz ve yan aynalarını her zaman kontrol edin. Aksi taktirde park ederken yanınızdaki veya arkanızdaki araba çarpabiliyorsunuz.

3 Boyutlu mükemmel bir park etme oyunu olan Driver School 3D Parking'de oynamak istediğinizkamera çaısını kendiniz belirliyorsunuz. Arabanın kontrolü ise ekranın sol ve sağ altında bulunan direksiyon ve pedallar ile gerçekleştiriliyor.

Spor, kamyon ve sedan arabalardan oluşmak üzere 20 farklı araçtan birini seçerek park etme oyununa hemen başlayabilirsiniz. Farklı arabalar dışında park etmeniz gereken bölgelerde sürekli değişiyor. Böylelikle oyundan hiç bir zaman sıkılmıyorsunuz.

Eğer park etme oyunları dışında araba modifiyesi yapabildiğiniz oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız, Driver School 3D Parking tam size göre. Nedeni ise oyunda seçtiğiniz arabayı garajınızda modifiye ederek kendi isteklerinizi uygulayabiliyorsunuz.

Oynaması oldukça eğlenceli olan bu araba park etme oyununu hemen ücretsiz indirerek denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR