Driving School Test Car Racing 1.1 (Android)

Driving School Test Car Racing

1.1
Driving School Test Car Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving School Test Car Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir araba simülasyonudur

Driving School Test Car Racing oyunculara zorlu sürüş testleri sunan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba simülasyonu olan Driving School Test Car Racing'de yarışabilmek için ilk olarak yarış ehliyeti almamız gerekiyor. Oyun bizi bu iş için yönlendiriyor ve farklı sürüş testlerine sokuyor. Bu testlerde yanlamayı, yarış pistinde en hızlı şekilde yol almayı, etkili bir şekilde fren yapmayı, ve engelleri kolayca aşmayı öğreniyoruz.

Driving School Test Car Racing'de katıldığımız testlerde performansımız ölçülüyor ve performansımıza göre madalyalarla ödüllendiriliyoruz. Bu madalyalar sayesinde de yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Oyunda toplamda 15 farklı araç yer almakta. Bu araçlardan bazılar spor arabalarken bazıları da 4 çerek arazi araçları şeklinde çeşitli türdeki araçlar. Farklı araç türleri oyunda farklı araç sürüş dinamiklerinin yer aldığı anlamına geliyor.

Driving School Test Car Racing oyunculara 60 farklı sürüş testi sunuyor. Bu testler başalarda kolayken giderek zorlaşıyor ve ustalığımızı konuşturmamız gerekiyor. Oyunu farklı kontrol sistemlerinden birini seçerek oynayabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR