Driving Zone 1.43 (Android)

Driving Zone

Driving Zone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving Zone mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Driving Zone oyunculara gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatmak üzere tasarlanmış bir mobil araç sürüş simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Driving Zone'da oyuncular sürüş şartlarını kendileri belirleyebiliyorlar. Oyunda gerçek bir araç kullanma deneyimi yaşayabilmemiz için farklı yol şartlarını değiştirebiliyoruz. Trafik içerisinde yol aldığımız oyunda trafiğin yoğunluk seviyesini değiştirebilmekteyiz. Ayrıca oyunda farklı türde araçlar da yer alıyor.

Driving Zone'da klasik arabaların yanısıra spor arabalar, 4 çeker arabalar gibi farklı araçlardan birini seçebilmeketyiz. Bu araçlar kendilerine has sürüş dinamiklerine sahipler. Bazılarının yol tutuşu güçlüyken, bazıları kolayca yüksek hıza çıkabiliyor.  Oyunda şehir içi veya kırsal kesimde olmak üzere farklı güzergahlarda araç kullanabiliyoruz. Bu yollarda araç sürerken hava şartlarını belirleyebilmekteyiz. Ayrıca oyunda araç kullanırken zaman otomatik ilerliyor ve hava kararıp aydınlanabiliyor.

Driving Zone'un grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.