Droid Hardware Info 1.0.3 (Android)

Droid Hardware Info

Droid Hardware Info
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızın donanımına dair tüm detayları kolayca öğrenebilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızın donanımı hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Droid Hardware Info uygulaması ile istediğiniz her detaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Cihazlarınızın sistem, bellek, kamera, pil, sensör, işlemci gibi ayrıntılarını detaylı bir şekilde gösteren uygulamada, cihazınıza tam anlamıyla hakim olabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptğınızda Cihaz, Sistem, Bellek, Kamera, Pil ve Sensörler şeklinde ayrı ayrı sekmelerde çeşitli bilgilere ulaşabilmeniz mümkün.  Cihaz bölümünde; model, imalatçı, Chipset, Android sürümü bilgileri, Sistem bölümünde; CPU mimarisi, Çekirdek sayısı ve hızı, CPU özellikleri, Kernel bilgileri, CPU kullanımı bilgileri, Bellek bölümünde; toplam ve kullanılabilir RAM, depolama bilgileri, Pil bölümünde ise; pil sağlığı, pil düzeyi, güç, sıcaklık ve voltaj gibi detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Uygulamayı tam anlamıyla kullanabilmek için İnternet, Kamera, Okuma ve Yazma izinleri gibi isteklere onay vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde daha sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR