Dropbox Paper 1.18.2 (Android)

Dropbox Paper

Dropbox Paper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dropbox Paper, iş kullanıcılarına yönelik hazırlanmış doküman oluşturma, düzenleme, paylaşma uygulaması.

Dropbox Paper, iş kullanıcılarına yönelik hazırlanmış doküman yönetim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda beta aşamasında olan uygulamayı Android cihazlarımıza (hem tablet hem de telefon desteği var) ücretsiz indirip deneyebiliyoruz.

İş arkadaşlarımızla paylaştığımız dokümanlar üzerinde eş zamanlı olarak düzenleme yapmamıza, yorumlarımızı paylaşmamıza, dilediğimiz kişiyi çalıştığımız dokümana kolaylıkla davet etmemizi, görev listesi oluşturmamızı sağlayan Dropbox Paper, oldukça sade kullanıcı arayüzüyle görüyoruz. Tek dokunuşla tüm dokümanlarımıza ulaşma, geri bildirimde bulunma, değişiklik yapılmış dokümanları görme, favorilerinize eklediğiniz önemli dokümanları görüntüleme şansına sahibiz.

YouTube, Google, Dropbox gibi uygulamalardan dosya eklemeyi destekleyen Dropbox Paper ile doküman gönderme (tek bir kişiye, ekibinize veya tüm şirkete), aynı anda aynı dokümanda çalışma ve hızlıca düzenleme yapma, dokümanları bir klasörde toplama şansına sahipsiniz. Google Dokümanlar’a alternatif bir uygulama arıyorsanız tavsiye ederim.

YORUMLAR