Drum Pads - Beat Maker Go 1.10.2 (Android)

Drum Pads - Beat Maker Go

Drum Pads - Beat Maker Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hareket halindeyken müzik yapın.

Drum Pads - Beat Maker Go, Android telefon ve tabletler için müzik yapma uygulaması. Android telefonunuzda dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman etkileyici beat’ler, müzikler yapabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri. Trap, Dubstep, House, Hip-Hop, Drum-n-Bass ve diğer elektronik dans müzikleri tarzlarındaki en yeni ses paketlerini sunuyor.

Müzik yapmak için yüksek donanımlı bir bilgisayara sahip olmanız gerekmiyor. Android telefon veya tabletinizden de müzik yapma şansına sahipsiniz. Drum Pads - Beat Maker Go adından da tahmin edeceğiniz üzere durum pads ve müzik parçaları yaratma fırsatı suan üst düzey bir davul pad kumandası uygulaması. İçerisinde profesyonel ses üreticileri ve kendini bu işe adamış EDM müzisyenlerinin gerçek durum pad’leri kullanarak oluşturdukları yüksek kalitede sample’lar bulunuyor ve düzenli olarak güncelleniyor. Ayrıca herhangi bir sırayla birleştirebileceğiniz çeşitli efektler de bulunuyor. Yaptığınız müziği SoundCloud, YouTube ve diğer mecralarda herkesle veya arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Başlangıç seviyesindekiler için kullanımı son derece kolay, usta dubstep müzik yapanlar için de yeterince gelişmiş bir uygulama olan Beat Maker Go, beat yapmayı adım adım interaktif öğreticilerle gösteriyor. Unutmadan, The Chainsmokers’ın en yeni ve en çok dinlenen müziklerinden oluşan 20’nin üzerinde ses paketi de sizi bekliyor.

YORUMLAR