Dubai Drift 2 2.3.1 (Android)

Dubai Drift 2

Dubai Drift 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dubai Drift 2 güzel grafiklere sahip bir mobil yarış oyunudur

Dubai Drift 2 eğer hızlı arabalarla drift yapmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Dubai Drift 2'de serinin ilk oyunundaki gibi özgürce drift yapabileceğiniz gibi zenginleştirilmiş içerik sayesinde daha keyifli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Dubai Drift 2'de bizi çok daha fazla araç seçeneği, online modu, yeni arenalar, yönetmen modu gibi yenilikler bekliyor.

Dubai Drift 2'de oyuncular diğer oyuncularla birlikte kendi yarış kulüplerini kurabiliyorlar. Bu sayede yarış kulüpleri birbirleriyle savaşabiliyorlar. Oyunun online modu bolca çekişme ve eğülence sunmakta.

Dubai Drift 2'de oyun grafiklerine büyük özen gösterilmiş. Araç modellemeleri yüksek kaliteye sahipken araçta yer alan sürücü, arena grafikleri, özel görsel efektler göze gayet hoş görünüyor. Yeni araç içi kokpit kamerasıyla oyunun oynarken farklı bir tecrübe yaşayabilmeniz de mümkün.

Dubai Drift 2 içerisinde son model spor rabaların yanında 4 çeker jipler, canavar kamyonlar gibi farklı araç kategorileri yer alıyor. Zengin bir içerik sunan Dubai Drift 2 yarış oyunu sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapım.

YORUMLAR