Dungeon Hunter 5 1.0.0 (Android)
Dungeon Hunter 5
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    4,401

  • Üretici

    Gameloft

Sevilen Dungeon Hunter serisinin beşinci bölümü her zamankinden daha iddialı bir Aksiyon ve Rol Yapma Oyunu.

Gameloft'un uzun süredir beklenen hit oyun serisi Dungeon Hunter beşinci oyunuyla beklentileri daha da yükselten bir mizaç yaratıyor. Dungeon Hunter 5, mobil oyun geliştiricilerinin kafasını kurcalayan bir soruyu farklı bir
şekilde yanıtlıyor. Normalde konsollarda geniş kapsamlı ve bol kişiselleştirme seçenekli oyunları iyi grafik kalitesiyle beklerken mobil platformlar bu işi ucundan koklatıp basit yapılarla başarılı bir profil çizmeye çalışıyor. Gameloft bu dengeyi biraz değiştirip konsol kalitesine yakın bir iş çıkartıp dilediğiniz zaman oyuna dahil olabileceğiniz veya terk edebileceğiniz bir dinamik yaratmış.

Üstelik tüm bu uğraşlar bittikten sonra kazanç getirebilecek satış modelinin de hesaplanması gerekiyor. Bu noktada Gameloft Dungeon Hunter 5'i Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor ve uygulama içi satın alma seçenekleriyle daha modern bir sistem inşa ediyor.

Kılıçların ve büyülerin ihanet ile buluştuğu oyunun hikayesi başarılı sinematiklerle donatılmış. Dünyanın durumunu ve karakterinizin tutumunu modern konsol oyunlarındaki gibi bir intro aracılığıyla öğrenmeniz mümkünken üzülerek alışık olduğunuz 15 dakikalık çıldırtan uzun süreli anlatımlardan vazgeçilip kısa bir sekans oluşturulmuş. Kelle avcısı olarak oynadığınız oyunda düşman öldürerek veya ekstralar satın alarak teçhizatınızı daha kapsamlı hale getiriyorsunuz. Oyuna direkt insan avıyla başlıyorsunuz.

Oyunun başlangıç aşamasında derhal büyük kişiselleştirme seçenekleriyle karşılaşmıyorsunuz ve farklı varyasyonlara gelişim için seçmiş olduğunuz modellerde kavuşuyorsunuz. Oyuna hızlı bir giriş yapmanızı sağlayan güzel bir atılım olduğunu belirtmem gerekiyor. Büyücü olmak istiyorsanız bu özellikleri seviye atladıkça edineceksiniz.

Bu tarz bir oyun ile tecrübeniz varsa oynamış olduğunuz bölümlerin tamamına aşina olacaksınız. Savaştığınız mekanların çoğu harap olmuş binalar, şatolar ve sokaklardan oluşuyor. Oyun içerisinde aşama kaydettikçe karşınıza hep daha güçlü düşmanlar çıkacaktır.

Uygulama içi satın alma menüsünde Gem (mücevher) için para ödediğinizde karakter kontenjanı, kalkanlar, enerji, dayanıklılık gibi özellikleri aktifleştirebiliyorsunuz. Ama oyun içerisinde de Gem bulabileceğiniz için bu özelliklere para ödemeniz şart da değil.

Tek başına görevleri tamamlamaktan yoruluyorsanız birkaç seviye atladıktan sonra arkadaşlarınızı oyununuza davet etmeniz mümkün. Farklı görevlere yolladığınız arkadaşlarınızla birlikte hiçbir görev eksiksiz kalmayacaktır. Kaleler kurabildiğiniz oyunda arkadaşlarınızı bu yapılara davet edebiliyorsunuz. Dilerseniz rakip yapabileceğiniz dostların kalesine saldırı düzenleyebiliyorsunuz veya kendi yapınızı sağlamlaştırmak için daha fazla vakit ayırıyorsunuz.

Online modu oldukça canlı görünen Dungeon Hunter 5, özel etkinlik zamanları sayesinde normalden fazla eşya kazanmanıza da olanak tanıyor. Oyun içerisinde bulunan chat odası da tam kapsamlı bir RPG havası arayanları mutlu edecek nitelikte.

Bu tarz oyunları canlı tutan en önemli şeylerden bir tanesi eşya ve rakip çeşitliliği. Eşya konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmazken farklı rakip türlerini gözler zaman zaman arayabiliyor. İleri vadede gelecek olan güncellemelerle bu sorunun ortadan kaldırılması oldukça olası.

ARTILAR

Online Oyun Modu

Zengin Oyun İçeriği

Yeni Uygulama İçi Satın Alma Sistemi

Ücretsiz

EKSİLER

Daha fazla rakip çeşitliliği olabilirdi

YORUMLAR