Dungeon Warfare 1.0 (Android)

Dungeon Warfare

1.0
Dungeon Warfare
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Warfare mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Dungeon Warfare oyun severlere heyecan dolu anlar yaşatabilen bir mobil kule savunma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir strateji oyunu olan Dungeon Warfare'da bir kendi zindanına sahip bir lordun yerine geçiyoruz. Zindanımızı altın ve ganimet peşinde koşan maceracılar yağmalamaya çalışırken sahip olduğumuz zenginliklerimizi korumamız ve bu maceracıların saldırılarını durdurmamız gerekiyor. Bu iş için de stratejik zekamızı ve ölümcül tuzakları kullanmaktayız.

Dungeon Warfare'de düşmanlar bize dalgalar halinde saldırırken yapmamız gereken şey ihtiyaç duyduğumuz noktalara farklı türdeki tuzaklardan işimize yarayacak türde olanları döşemek. Oyunda 26 farklı tuzak türü yer alıyor ve bu tuzaklar kendilerine has yeteneklere sahipler. Düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyor ve tuzaklarımızı geliştirip daha da ölümcül yapabiliyoruz. Oyunda her tuzak için 3 yükseltme seviyesi bulunmakta.

Dungeon Warfare hızlı bir oyun yapısına sahip. Düşmanlarınız kalabalık halde size saldırırken doğru kararlar almanız gerekli. Oyunun retro tarzdaki grafikleri ve ses efektleri genel olarak tatmin edici kalitede.

YORUMLAR