E30 Trafik Simülasyonu

E30 Trafik Simülasyonu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

E30 Trafik Simülasyonu gerçekçi bir BMW E30 oyunudur

E30 Trafik Simülasyonu eğer gerçekçi araç sürüş simülasyonlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil BMW simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir BMW E30 oyunu olan E30 Trafik Simülasyonu'nda bir BMW aracı mobil cihazlarımızd kullanmanın keyfini yaşayabiliyoruz. Ülkemizde çakal kasa veya asfalt faresi gibi isimlerle tanınmış olan BMW E30 yüksek motor gücünü, geniş ve şık bir kasa tasarımıyla birleştirmektedir. İkinci elleri bir hayli yüksek ilgi gören BMW E30 arabalar sürücüye ve yolculara asfalt üzerinde en yüksek konforu sağlamak amacıyla üretilmiştir. İşte bu sevilen araçları E30 Trafik Simülasyonu'nda kullanma imkanına sahip oluyoruz.

E30 Trafik Simülasyonu bize gerçekçi bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyundaki fizik motoru gerçeğe yakın hesaplamalar yaparken yolda ilerlerken trafik ile mücadele ediyoruz. Dilersek aracımızı dış kamera açısından yönetebiliyoruz; dilersek araba içi kokpit kamerasından yönetebiliyoruz. Kokpit kamerası oyunculara daha da gerçekçi bir sürüş tecrübesi sunmakta.

E30 Trafik Simülasyonu'nun grafikleri oyunun en zayıf yönü. Düşük kaliteli grafiklerin avantajı ise oyunun düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda rahatça çalışabilmesini sağlaması.